وقتی که برای خود خزعبلات می بافید ...


یه مغازه ای پیدا کردم ... نه مغازه که نیست ... یه بنده خدایی یه جایی که این بنده خدا با نوک انگشتاش پنج نقطه از گردن و سر شما رو فشار میده (مثل ضربه پنج انگشتی انفجار قلب توی فیلم Kill bill) !

اما بر عکس اون که یک ضربه کشنده بود این یه حرکت بسیار مفید برای شماست ! با انجام شدن این حرکت یک بخشی از مغز شما فعال میشه ، که خب البته برای بعضی ها از قبل فعاله !

بعد که فعال شد شما دیگه هیچ نگرانی از حرفهای مسخره و پوچ دیگران ندارید ! به عبارت دیگه هر حرف چرت و مسخره ای که شروع بشه مغز شما تمام راههای ورودی رو مسدود میکنه و شروع به پخش یه آهنگ براتون میکنه ! آهنگ های درخواستی و مورد علاقه هم داره که خب فعال سازی اونا هزینه بیشتری براتون داره !

باورتون میشه .... !!!! توی قرن 21 بشر به همچین نقطه ای رسیده باشه ؟! من که خودم روی قرن 25-26 حساب می کردم !! اما الان می بینم که به اینجا رسیدیم !

 

- فعلاً یه مدت طرح ها اینجوری ـه ! از اینا یکم میخوام بزارم ! خیلی وقت بود ولی خب حالا شروع کردم !

- آهنگ ـه مغز من : Frank Zappa - Take Your Clothes Off When Your Dance

 

/ 38 نظر / 97 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیلین

دلم ..خواب پروانه شدن میبیند ....

آیلین

اومدم . خوندمت. غیر فعال بودی...

آیوت

هم چنان باز نشده[گریه]

آیوت

دییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییدم هوراااااااا[ابله] دوس داشتم آپما

mahsa

شما فک کن که یه آدمی ۵ورب ‏‏_صب از خواب بپره واسه شیرجه زدن به سمت‏_واترکلوز،بعد وبلاگ وبلاگ برسه به اینجا و شروع کنه ازون اول خوندن تا به اینجا. و مغزش پر شه از یه عالمه طرح و شعر و آهنگ. و ‏ اون آدمه ‏ fragile رو هم ‏‌گوش بده و حسش این باشه که دلش میخواد که از رو گلدن گیت بریدج بپره پایین!‏ در کل خیلی خووبه اینجا. :‏)‏

خارپشت

تو فکر کردی غیر فعال کنی نظر نمیذاریم؟[متفکر] عالی بود ...متن بیشتر.

مَن

اگه بنا باشه این تکرار تو حرفا نباشه کلا چه سکوتی میشه... ++بعد این غیر فعال کردن کامنت براتو یَنی اینکه ساکت باش حرف نزن یا یه معنی دیگه داره؟

نیاز

وای چه خوب! میخواستم برم چون تو تهدیدم کردی موندم فقط :دی

ارکیده

سلام.خیلی خیلی ازوبلاگت خوشم اومد.واقعا عالیه.لطفا به وبلاگ منم یربزن.راستی منم میخواستم یه همچین وبلاگی داشته باشم اما بلد نبودم چطوری آثارمو واردش کنم.وبه نمایش بذارم.امیدوارم موفق باشی.منتظرنظرات شما هستم.مرسی